Renginys Lietuvos Nepriklausomybės 30 – čiui „Lietuviško žodžio apkabinti“

        Kovo 10 dieną darželio ugdytiniai rinkosi į salę švęsti Lietuvos gimtadienio. Visi kartu pasidžiaugėme, kad esame lietuviai, prisiminėme Lietuvos sostinę, vardinome kitus miestus ir miestelius. Sužinojome ir stebėjome žemėlapyje, kokie regionai sudaro Lietuvą, klausėmės, kokią savitą tarmę turi kiekvieno iš jų kalba.

Į šventę vaikai atėjo su dovanomis. Visos  grupės kartu ir atskirai dovanojo savo Tėvynei gražiausius žodžius, eilėraščius, pasakas be galo, daineles bei žaidimus. Po šventės ėjome į lauką ir savo darželį papuošėme spalvingais malūnėliais. Buvo nuoširdu ir linksma.

      Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio simbolis – vėjo malūnėliai. Vykdomame projekte „Atminties atspindys“ dalyvavo visa darželio bendruomenė, o „Smalsučių“, „Pelėdžiukų“, ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai savo gamintais malūnėliais papuošė ir miesto skverą.

Auklėtoja Skirma Virbylienė

 

*/?>

Šakių lopšelis-darželis ,,Klevelis"

Adresas: Šaulių g. 20, LT-71117 Šakiai

El. paštas klevelis@sakiai.com

Mob. tel. 8 345 60185, Tel. 8 345 60186

Įmonės kodas: 190831586

Visos teisės saugomos © 2020 www.darzelisklevelis.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,