„Žiogelių“ grupės vaikai pradėjo sveiko maisto penktadienius

    „Žiogelių“ grupės vaikai domisi įvairiais bandymais ir eksperimentais bei sveiku gyvenimo būdu. Šią savaitę pabandė viską apjungti ir darė eksperimentą, tyrimą „Žalias ar virtas?“. Iš pradžių visi bandė spėti, kuri daržovė yra virta, kuri žalia, įvardino požymius ir argumentavo, kodėl taip mano. Vėliau, kad pasitikrintų savo spėjimus, vaikai ragavo virtas, žalias daržoves, vaisius, lygino jų kvapą, skonį ir išvaizdą. Vaikams patiko šis tyrinėjimas ir sveiko maisto ragavimas.

Auklėtoja Inga Sorakienė

*/?>

Šakių lopšelis-darželis ,,Klevelis"

Adresas: Šaulių g. 20, LT-71117 Šakiai

El. paštas klevelis@sakiai.com

Mob. tel. 8 345 60185, Tel. 8 345 60186

Įmonės kodas: 190831586

Visos teisės saugomos © 2020 www.darzelisklevelis.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,