Mokslo metų pradžios šventė

           Rugsėjo 2- osios dienos rytą, skambant linksmai muzikai, nuotaikingi  peliukai: Mikis ir Mini kvietė vaikučius, tėvelius, auklėtojas ir visą darželio bendruomenę į vidinį darželio kiemelį. Mokslo metų pradžios šventėje aidėjo vaikučių juokas, linksmi pokalbiai, nuotaikingi žaidimai, po orą skraidė muilo burbulai, mirguliavo įvairiaspalviai balionai. Šventę vainikavo piknikas.

Meninio ugd. pedagogė Džordana Gurskytė

Naujienos

           Rugsėjo 2- osios dienos rytą, skambant linksmai muzikai, nuotaikingi  peliukai:

*/?>

Šakių lopšelis-darželis ,,Klevelis"

Adresas: Šaulių g. 20, LT-71117 Šakiai

El. paštas klevelis@sakiai.com

Mob. tel. 8 345 60185, Tel. 8 345 60186

Įmonės kodas: 190831586

Visos teisės saugomos © 2019 www.darzelisklevelis.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,