„Smalsučių“ išvyka į miesto paežerę

        Birželio 5 dieną organizavome išvyką į miesto paežerę. O ten tikrai įdomu. Pirmiausia suskubome aplankyti medelio, papuošto mėlynais kaspinais ir pažiūrėti, kiek jis paaugo. Juk dalyvavome jį sodinant. Gretimai savo kepurę pro žoles demonstravo grybas. Išsirovėme, bet apkibęs vabaliukais ir sukirmijęs… Nuskubėjome prie vandens. O ten kurkia varlės ir iš vandens kyla oro burbuliukai. Tolėliau plaukiojo antys, o pakrantėje žydėjo vandens lelijos. Šiek tiek erzino įvairiausi vabaliukai, skruzdėlytės, bet juk mes buvome gamtoje, vabaliukų namuose. Tai supratę, vaikai nuoširdžiai džiaugėsi atradimais, pastebėjimais, gamtos tyrinėjimu. Išvyką užbaigėme pikniku. Medžių pavėsyje buvo ypač skanu ir malonu vaišintis. O pavalgius, smagu ir prigulti. Atsirado norinčių ir saulutėje pasideginti. Visai netikėtai vaikų būryje atsirado antytė. Buvo gana drąsi, tipeno nuo berniukų prie mergaičių. Vaikai  ėmė svarstyti, kuo ją pavaišinti. Bet, matyt, neradusi – ko ieškojo, nuskrido savais keliais.

       Taip linksmai ir įdomiai praleidome laiką išvykoje.

Auklėtoja Algima Duknevičienė

*/?>

Šakių lopšelis-darželis ,,Klevelis"

Adresas: Šaulių g. 20, LT-71117 Šakiai

El. paštas klevelis@sakiai.com

Mob. tel. 8 345 60185, Tel. 8 345 60186

Įmonės kodas: 190831586

Visos teisės saugomos © 2019 www.darzelisklevelis.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,