GERA LINKSMA IR SMAGU, KAI VISA ŠEIMA KARTU

„Kodėlčiukų“ grupės auklėtiniai, kartu su šeimomis bei auklėtojomis, gerosiomis piratėmis PI ir RA išsiruošė plaukti į didžiuosius vandenis. Visi kartu, kaip viena didelė, draugiška, graži šeima nusprendė lipti į laivą ir  aplankyti vandenyne išsidėsčiusias salas bei surasti lobių salą ir joje paslėptą lobį. Kelionė užtruko, nes salose reikėjo įveikti įvairias kliūtis (užduotis) ir tik tuomet plaukti toliau. Bet kuomet kompanija smagiai ir darniai nusiteikus, nebaisūs nei vandenynai, nei užklupusios kliūtys. Viską įveikėme ir radome lobį, kurį visi draugiškai pasidalinome. Tačiau supratome, kad šeima – didžiausias lobis. Ir jeigu šį lobį radai, tuomet mylėk, brangink ir saugok amžinai.

Auklėtoja Vaidutė Lazdauskienė

*/?>

Šakių lopšelis-darželis ,,Klevelis"

Adresas: Šaulių g. 20, LT-71117 Šakiai

El. paštas klevelis@sakiai.com

Mob. tel. 8 345 60185, Tel. 8 345 60186

Įmonės kodas: 190831586

Visos teisės saugomos © 2019 www.darzelisklevelis.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,