Prisijungėme prie nacionalinės skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito“

           ,,Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga. Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.” (Astrid Lindgren).   

  

             Gegužės 7 dieną minėjome Spaudos  atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Tai yra svarbi diena kiekvienam iš mūsų, nes ar galėtume rasti dar tinkamesnę progą pamąstyti, ką man reiškia skaityti?  Darželyje vaikai nepraleidžia nė menkiausios progos patyrinėti savo bibliotekos lobyno! Ir visai nesvarbu, ar jame rasta knygelė yra naujai atsiradusi, ar jau begalę kartų vartyta – visos jos labai įdomios ir kaskart mintimis nukelia į naują, kupiną nuotykių, kelionę. Todėl labai noriai prisijungėme prie nacionalinės skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito“. Visos vaikučių grupės vienu metu ir pačiose įvairiausiose netradicinėse erdvėse skaitė pasirinktas knygeles, analizavo iliustracijas, diskutavo apie kalbos svarbą. Akcijos šūkis: Nudžiugink nors vieną knygą! Mūsų darželio ugdytiniai nudžiugino jų žymiai daugiau…

Auklėtoja Algima Duknevičienė

*/?>

Šakių lopšelis-darželis ,,Klevelis"

Adresas: Šaulių g. 20, LT-71117 Šakiai

El. paštas klevelis@sakiai.com

Mob. tel. 8 345 60185, Tel. 8 345 60186

Įmonės kodas: 190831586

Visos teisės saugomos © 2019 www.darzelisklevelis.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,